NOWE ZASADY COVID19

Drodzy Państwo!

Dziś priorytetem Wszystkich Nas jest, by zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa w Polsce. Jak zapewne wiecie najważniejsze jest unikanie przebywania w dużych skupiskach ludzi i pozostawanie w miarę możliwości w domu.

Zwracamy się z prośbą o ograniczenie zbędnych wizyt w biurze naszego Ośrodka.

Dotyczy to przede wszystkim tych osób, które wróciły z zagranicy, bądź są przeziębione lub chore.

W sprawach pilnych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Funkcjonujemy niezmiennie, dlatego zapytania i wątpliwości można zgłaszać telefonicznie 58 661 65 76, bądź wysyłając wiadomość na adres info@auto-best.pl.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz  pracowników OSK Auto Best Bogdan Baranowski w celu zminimalizowania ryzyka umożliwia naukę w domu na platformach e-learningowych.

Zaległych płatności prosimy dokonywać przelewem / numer konta znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT/.

Kontynuujemy szkolenia, nie odwołujemy zajęć praktycznych, jednakże z uwagi na zdrowie naszych Instruktorów prosimy, aby osoby chore nie przychodziły na zajęcia.

Zawsze dbamy o czystość i higienę, a teraz staramy się zachować szczególną ostrożność przez dezynfekowanie naszych miejsc pracy.

Tych z Państwa, którzy z powodu choroby lub kwarantanny  zawieszają kurs prosimy o informację telefoniczną lub przesłanie wiadomości na nasza skrzynkę e-mail.

Szkolenie można będzie kontynuować, gdy tylko sytuacja się unormuje, a umowa zostanie przedłużona o czas jej zawieszania.

Tylko pisemne zawiadomienia będą miały wpływ na przedłużenie trwania umowy!

PROSIMY O ROZWAGĘ I ZDROWY ROZSĄDEK