PRACA DLA INSTRUKTORÓW

Poszukujemy Instruktorów Nauki Jazdy WYŻSZYCH KATEGORII.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby posiadające uprawnienia:

  • instruktora nauki jazdy kategorii A,
  • instruktorów nauki jazdy kategorii C,
  • instruktorów nauki jazdy kategorii BE, CE,
  • instruktorów nauki jazdy kategorii D.

Wymagania:

  • odpowiednie uprawnienia instruktora nauki jazdy,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy,
  • umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z kursantami,
  • cierpliwość i opanowanie.

Obowiązki:

  • szkolenie w zakresie części praktycznej,
  • staranne prowadzenie kart przeprowadzonych zajęć,
  • wypełnianie ewidencji godzin pracy.

Oferujemy:

  • przyuczenie do zawodu po dopiero ukończonym kursie instruktora,
  • wsparcie na każdym etapie pracy,
  • pracę na pojazdach ośrodka,
  • stałą pracę i długoletnią współpracę,
  • uczciwe wynagrodzenie oraz  traktowanie,
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy w największym ośrodku szkolenia kierowców w Gdyni.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu:501 571 410 Bogdan Baranowski