O Nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best istnieje od 1999 roku.

Nasza szkoła posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności zezwolenie  nr 00362262  wydane przez Prezydenta Miasta Gdyni.

Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii A, A1, B, B1, BE, C, CE, D.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 5 września 2012 r poz. 995 Dz. U. w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów. Nasze szkolenia to gwarancja profesjonalnego przygotowania do egzaminu państwowego, ale i również do późniejszej samodzielnej jazdy.

Rzetelną wiedzę merytoryczną i praktyczną przekazują profesjonalni wykładowcy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby kursanta.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów uczymy naszych kursantów prawidłowego zachowania na drodze, prawidłowej analizy sytuacji drogowych, tolerancji i wyrozumiałości dla błędów innych kierowców a nade wszystko bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Naszą dewizą jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zaszczepienie tej idei naszym kursantom. Do tej pory wyszkoliliśmy setki zadowolonych klientów. Jesteśmy zatem wdzięczni za okazane nam zaufanie i wyboru  naszej szkoły.

Serdecznie Zapraszamy

Kierownik Ośrodka Szkolenia Auto Best

Bogdan Baranowski