Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski


Jestem instruktorem nauki jazdy i prowadzę szkolenia od 1999 r.

Założyłem Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski w 2001 r.

Do  dnia dzisiejszego prowadzę  kursy trasami egzaminacyjnymi w Gdyni, a dla wyższych kategorii prawa jazdy,  również na terenie Gdańska.

W zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D posiadam odpowiednie uprawnienia – zezwolenie nr 00362262 wydane przez Prezydenta Miasta Gdyni.

W 2014 r.  uzyskałem zezwolenie nr 58/TD/POM/14 do przeprowadzenia szkoleń kierowców zawodowych wydane przez Wojewodę Pomorskiego.

Wyróżniam się posiadaniem przestronnego i największego w Gdyni placu manewrowego. Jego zaletą jest rozmieszczenie stanowisk do przeprowadzania manewrów w taki sam sposób jak wygląda to w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Na opinię szkoły nie pracuję sam.

W biurze Ośrodka każdego witają i z całą serdecznością obsługują sympatyczne Panie. To właśnie dzięki nim sprawy związane z dokumentacją i częścią teoretyczną szkolenia stają się przyjemne i bardzo proste.

Rzetelną wiedzę merytoryczną i praktyczną przekazują profesjonalni wykładowcy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, uwzględniając wszelkie indywidualne potrzeby kursanta.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów uczymy kandydatów na kierowców prawidłowego zachowania na drodze, prawidłowej analizy sytuacji drogowych, tolerancji i wyrozumiałości dla błędów innych kierowców, a nade wszystko bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nasze kursy to gwarancja profesjonalnego przygotowania do egzaminu państwowego, jak i do późniejszej samodzielnej jazdy.

Naszą dewizą jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zaszczepienie tej idei naszym kursantom.

Rocznie kurs na prawo jazdy kończy  średnio 250 osób.

Do tej pory wyszkoliliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Jestem zatem wdzięczny za okazane zaufanie i wybór mojej szkoły.

Serdecznie Zapraszam

Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Best

Bogdan Baranowski